(Цемент, пісок, щебінь, гравію, відсів, мінеральні порошки для асфальтно-бетонних сумішей)
вантажів перевозимо щомісяця
вантажного транспорту в вашому розпорядженні
наша компанія знаходиться на ринку вантажоперевезень
Коли потрібна доставка цементу безтарним способом - в рідкому вигляді, - використовується цементовоз, і в такому випадку відправити попутний вантаж не вийде. Постачальнику будматеріалу доведеться оформляти індивідуальну заявку на перевезення.
Компанія «Самтранс» вже багато років працює на ринку вантажоперевезень на території України. За цей час ми налагодили відносини і тісні контакти з багатьма партнерськими організаціями. Широка географія діяльності нашої компанії дозволяє задовольнити потреби клієнтів.
Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб партнери фірми змогли використати всі конкурентні переваги, співпрацюючи з нами.
Клієнтів у нас приваблює сервіс високого рівня та індивідуальний підхід до кожного замовника. Компанія «Самтранс» за багаторічний досвід роботи придбав дуже кваліфікований і досвідчений колектив співробітників, що дозволяє нам приймати замовлення будь-якої складності. Співробітники нашої компанії дадуть відповідь на ваші питання про вантажоперевезення, а також щодо маршруту прямування та ціни.
Компанія «Самтранс» займається виробництвом, продажем і перевезенням твердих і сипучих матеріалів, таких як: гранітно-щебенева продукція, мінеральний порошок, борошно доломітове, бетон, а так само зерно, пісок і т.д.
Нам довіряють логістику найбільші компанії промислової галузі, оптові та роздрібні організації, будівельні підприємства, регіональні центри розподілу, розробники кар'єрів та ін.
Доставка вантажів здійснюється більш, ніж в 500 обласних і районних центру за 24-72 години. Перевезення вантажів по Україні до 20 тонн в найкоротші терміни.
Перевезення вантажів з Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя та Одеси, Львова, а також Тернопіль, Хмельницький та друіе. Можна поїхати разом з вантажем. Всі області України. Міжміські перевезення, доставимо вантаж в село, ГПТ. або місто, головне щоб була дорога. Працюємо по всій території України. Доставляємо вантаж клієнту прямо за адресою.
Заявку Ви можете зателефонувати по телефону. Логіст оперативно прорахує вартість перевезення Вашого вантажу, запропонує вигідний варіант доставки.
Оплата в повному обсязі проводиться до вивантаження машини. Логіст може вимагати передоплат для броні машини. В кожному окремому випадку умови оплати обумовлюються індивідуально. У разі відмови від перевезення з вини замовника, передоплата за бронь авто не повертається
Всі наші авто обладнані GPS трекера. Телефонуйте, і ми повідомимо вам, де зараз знаходиться ваш вантаж.
По суті, цемент можна перевозити в двох видах: фасованим або нефасованим. Так, перевезення цементу цементовозами на увазі оптові поставки речовини, придбаного навалом. У той час як фасований товар можна закуповувати в самих різних кількостях, починаючи з мінімальних партій, і перевозити будь-яким наявним транспортом.
Безтарний спосіб доставки економічніше - покупець не оплачує упаковку. Але підходить цей варіант тільки оптовикам, за умови наявності у них спеціальних ємностей для зберігання товару.
Перевезення цементу навалом може здійснюватися не тільки автоцементовозами, але і вагонами типу закритий хопер. Останній набагато більший за (близько 70 тонн продукції проти 38, допустимих до вантажної автоперевезення по правилам дорожнього руху). Але даний спосіб економічно виправдовує себе лише при дуже великі закупівлі і доставках на далекі відстані. До того ж для нього необхідна спеціалізована зона вивантаження товару.
Також входить до складу різних марок бетонної суміші. Основні види щебеню - це вапняний і гранітний. У великих кількостях щебінь використовується в капітальному і дорожньому будівництві, застосовується для влаштування основ і подушок для фундаментів. І тому для доставки щебеню використовуються великовантажні самоскиди, які зможуть під'їхати до місця зведення фундаменту. Такий матеріал як гравій може бути гірським, річковим або морським. Проводиться також гравій штучний. Основним показником гравію є ступінь шорсткості зерновий поверхні, оскільки вона здатна створювати досить міцне зчеплення матеріалу з розчином бетону. Різновиди гравію використовуються при веденні будівельних робіт в якості наповнювача для легких видів бетонів, засипки для дахів. Крім цього застосування гравію поширюється на будівництво дорожнього полотна, облаштування територій, при ландшафтному виконанні будівельних робіт.
Являє собою дорожньо-будівельний матеріал гранулометричного складу, що характеризується великою кількістю піску і гравію, найбільшою крупністю зерен і фракцій гравію, прийнятими для оцінки показниками. Матеріал розділяється на природні піщано-гравійних сумішей і суміші збагачені. Збагачений варіант виходить в результаті збагачення природних піщано-гравійних сумішей шляхом додавання до їх складу більшу кількість гравію. Такий матеріал знайшов своє застосування при виконанні різного виду будівельних робіт. Природні піщано-гравійних сумішей використовуються при влаштуванні дорожніх покриттів, як верхній шар основи під покриття, для дренуючих шарів, а також інших цілей в дорожньому будівництві відповідно до правил і норм будівництва автомобільних доріг.
Порошок мінеральний є важливою активною структурною складовою частиною асфальтобетону. Завдяки своїй розвинутій поверхні, адсорбирующей на себе більшу частину бітуму, мінеральний порошок надає асфальтобетону необхідні властивості, т. Е. Механічну міцність, здатність до пружним і пластичних деформацій, що істотно покращує якості дорожнього покриття, збільшує термін його служби і дає значну економію при експлуатації . Термін придатності мінерального порошку не обмежений.
Мінеральний порошок, завдяки адсорбирующей поверхні поглинає в себе істотну частину нафтового бітуму, надаючи асфальтобетону необхідні характеристики: міцність і стійкість до деформацій. Завдяки цьому, якість одержуваного асфальтобетону, а по суті і за все майбутнього дорожнього покриття, істотно підвищується.
Мінеральний пророшок проводиться відповідно до ГОСТ 512129-2003. Стандарт поширюється на активовані і не активовані мінеральні порошки, виготовлені з вапняків, доломіту, доломітізірованних вапняків та інших карбонатних гірських порід і приємним для виробництва асфальтобетонних сумішей. Стандарт не поширюється на мінеральні порошки, одержувані з некарбонатних порід і порошкоподібних відходів промисловості (пил виносу цементних заводів і золи винесення ТЕЦ), що використовуються в якості мінеральних порошків для асфальтобетонних сумішей, як це зазначено в ГОСТ 9128-76.